growin-logo
growin-logo

Ester Neumannová

Súkromnej praxi v psychologickom poradenstve, psychoterapii a koučingu sa venujem od roku 1998. Vo svojej práci sa snažím pomôcť klientom vidieť problém v širších súvislostiach. Pri práci s klientmi sa zameriavam na prítomnosť a ukotvenie v telesnom a emočnom prežívaní. Som optimistka a verím v potenciál svojich klientov a ich schopnosť nájsť optimálne riešenie a východiská. Nedávam rady, podporujem klientov v nachádzaní vlastných zdrojov a kvalít.

 

Vyštudovala som jednoodborovú psychológiu na UP Olomouc. Výcvik v Gestalt terapii som absolvovala v roku 1998, postgraduálny výcvik v Gestalt terapii v roku 2000. Od roku 1998 sa venujem súkromnej praxi v psychologickom poradenstve a psychoterapii. Mám skúsenosti s vedením skupín osobného rozvoja a párovou terapiou. Od roku 2006 som svoju prax obohatila o koučovanie.

Od roku 1998 som kmeňovou lektorkou a supervízorkou Inštitútu pre výcvik v Gestalt terapii (gestalt-praha.cz). V roku 2015 som absolvovala výcvik v supervízii v koučovaní. Som členkou Európskej asociácie pre Gestalt terapiu a Slovenskej psychoterapeutickej spoločnosti.

Som tiež spoluautorkou a lektorkou výcviku v koučovaní Gestalt Essence, v Inštitúte pre Gestalt koučing, ktorému sa venujem od roku 2008.   Od roku 2000 som lektorkou kurzov Gestalt v osobnom a pracovnom kontexte.